KONTAKT  PORUCHOVÁ SLUŽBA - 0905 825 342

KRTKOVANIE - PORUCHOVÁ SLUŽBA BRATISLAVA NOSTOP

PORUCHOVÁ SLUŽBA VODA

Poruchová služba - vodárenské práce nonstop

Krtkovanie čistenie upchatého potrubia v Bratislave a okolí .

Čistenie upchatý kuchynský drez, umývadlo, odtok, kanalizácia elektromechanicky. Čistenie upchaté wc. Čistenie potrubia .
Upchaté odpadové potrubie, odtok v byte alebo dome riešime čo najkratšom čase . Ihneď na zavolanie. Ak máte upchatý kuchynský drez, vaňu, sifón, odtokové potrubie v kuchyni, kúpeľni, zavolajte nám a mi promptne vyriešíme Vás problém z upchatým odtokom . Krtkovanie vykonávame vo všetkých mestkých častiach Bratislavy a aj v jej okolí. Krtkovaním a čistením odtokov za zaoberáme na profesionálnej úrovni a máme niekolko ročné skúsenosti. Najčastejšie vykonávame čistenie upchaté WC, upchatý odpad, kanalizácia či už v domácnostiach alebo firmách.

Najčastejšie práce o ktoré majú zákazníci záujem :

   Krtkovanie - Čistenie - Prepchávanie v skratke
⦁ Krtkovanie v domácnostiach reštauráciách aj firmách
⦁ Krtkovanie kuchynských drezov
⦁ Krtkovanie vaní
⦁ Krtkovanie sprchových kútov
⦁ Krtkovanie wc
⦁ Krtkovanie upchatých pisoárov
⦁ Krtkovanie umývadiel
⦁ Krtkovanie kanalizácie
⦁ Krtkovanie guličiek
⦁ Krtkovanie záchod
⦁ Krtkovanie upchatých kuchynských sifónov
⦁ Krtkovanie v meských častiiach Petržalka, Dúbravka, Rača, atď- všetky meské časti
V ponuke služieb máme samozrejme aj Inštalatérsky servis
⦁ Čistenie a opravy poškodenej kanalizácie a potrubí
⦁ Opravy a výmeny pripojovacích potrubí a sanity
⦁ Možnosť Dodávky kvalitných materiálov za výhodne ceny so zľavou.
Nonstop Krtkovanie Bratislava a okolie:
Ako poruchová služba samozrejme ponúka naša služby pre spokojnosť zákaznika aj po ukončení bežnej pracovnej doby s minimálnou prirážkou ktorú je samozrejme možné dohodnúť osobne po obhliadke daného problému s upchatím .Službu Krtkovanie NONSTOP vykonávame vo všetkych Bratislavských mestkých častiach. Krtkovanie vykonávame buď motorových tlakovým zariadení / tzv . tlakovou vodou 150 bar alebo elektromechanicky 220 V , prípadne ručne.
V prípadne nutnosti alebo na žiadosť zákazníka vykonávame aj :
Kamerový monitoring upchatej kanalizácie či odtokového prebia. Tj. keď po intezívnoum čistení a krtkovaní stále odtok nedostatočne odteká. / 1. priznak poškodenej kanalizácie - prasknutie, pretlačenie/.
Vodoinštalečné práce výmeny - kvapkajúci vodovodný kohútik , odpad-sifon pod dresom, alebo pri presúvani, posúvaní kuchynskej linky a aj kuchynského dresu a s tým spojené - skracovanie alebo predlženie rozvodov vody a odpadového potrubia volajte nonstop. Upchatá kuchyňa ?

Upchaté dotokové potrubia v kuchyni vyriešim krtkovaním elektromechanickou špirálou, takzvaným krtkom -

Kontakt : 0905 825 342

Ešte aj dnes nie každý pozná význam slova krtkovanie. Na čo dnes slovo krtkovanie vlastne poukazuje ? Aj keď slovo krtkovanie už dnes nie je na Slovensku zriedkavé v zahraničí nemá takmer žiadny význam. Na Slovensku tak ako aj v zahraničí používame namiesto slova krt- kovanie častejšie slovo čistenie alebo prepchávanie. Napriek tomu sa ešte aj dnes nájdu ľudia ktorým keď povieme slovo krtkovanie predstavia si zvieratko krtka ako vyhrabáva chodbičky v pôde. O slove krtkovanie sa teda dá povedať , že ešte aj dnes má niekto mylnú predstavu čo to vlastne znamená. Krtkovanie : znamená činnosť pri ktorej čistíme upchaté odtokové potrubia.

Krtkovanie čiže čistenie odtoku vykonávame vždy kvalitným zariadením. Krtkovanie Vám dnes nahrádza pri starších potrubiach aj výmenu takýchto upchatých a zanesených rúr aj o niekoľko rokov. Krtkovanie Vám šetrí peniaze za prípadné drahé rekonštrukcie rozvodov odpadu / odtokového potrubia. Čiže pokiaľ by ste sa rozhodovali o výmene potrubia mali by ste najprv vyskúšať krtkovanie.

Krtkovanie je v dnešnej dobe taká malá veda, a mali by ju vykonávať iba ľudia so skúsenosťami a praxou. Dokonca si dovolím tvrdiť , že by to mala byť viazaná živnosť. O čom sa už mnohí pracovníci aj zákazníci mohli presvedčiť. Pri profesionálnom čistení čiže krtkovaní musíme vždy použiť moderné a kvalitné zariadenie pre spokojnosť zákazníka a zaručený výsledok. Niektorí takzvaní odborníci nemajú takéto zariadenia a preto nemôžu správne a úplne prečistiť upchaté potrubie. Krtkovanie s elektromechanickým zariadením alebo tlakovým vodným zariadením je zárukou výsledku a preto by sa mal každý zákazník informovať dopredu, či firma alebo živnostník vlastní takéto zariadenie. Krtkovanie si samozrejme vyžaduje aj dlhoročnú prax pre širokú variacu prípadov v tejto oblasti..Ak máte záujem o bližšie informácie o krtkovaní prípadne aj konkrétni prípad čo sa týka krtkovanie , čistenie upchatých odtokov zavolajte firmu ktorá má dlhočné skúsenosti a nespočetné množstvo spokojných zákazníkov.

Držíme sa hesla kvalita , cena a výsledok sú rozhodujúce.
Článok pridal www.porucho-vasluzba.sk Kontakt : 0903 903 799
Wc, vaňa, gulička, drez, krtkovanie vykonávame elektromechanicky. Upchaté umývadlo, sifón, odtok,upchaté odpadové potrubie, zv kuchyni, kupeľni, wc.
Krtkovanie kuchynských drezov, čistenie umývadiel, prepchávanie upchatých wc, opravy sifónov, prepchávanie vaní.
ČISTENIE A PREPCHÁVANIE sifónov, odtokov, umývadlá, wc, kanalizácie, vaní, drezov, sprchovacích kútov, a iných odtokových, odpadových potrubí v domácnostiach a vo firmách elektrickou vybrujúcou špirálou zvanou KRTKO.


Vodoinštalačné práce, aj KRTKOVANIE.

Ak tečie vodovodná batéria, WC, umývadlo, sifón, práčkový ventil, iný ventil?

Opravíme, vymeníme ihneď. Niečo sa Vám upchalo? Prečistíme, prekrtkujeme ihneď. Montáž, demontáž, oprava alebo dodávka vodovodných batérií - drezová, umývadlová, sprchová a iné. Oprava WC, dodávka a montáž WC, Radiátor, rozvody vody a potrubia. Objednajte si krtkovanie ak je u Vás Upchatá kanalizácia upchaté odtokové potrubie, upchatý odpad. ,,Cena vždy výhodne,, sa určuje podľa závažnosti upchatia potrubia dohodou. Telefonický kontakt : 0905 825 342 .
Upchaté kanalizačné potrubie - upchatá kanalizácia.
či už v byte alebo rodinnom dome vie narobiť veľa nepríjemností. Možné riešenie: niekdy postačí naliať do kanalizačného potrubia či už je to WC, Vaňa alebo umývadlo roztok ktorý upchané potrubie uvoľní./ chemický čistič sifónov, odtokov/.V drogériach je možnosť si vybrať prípravky od rôznych firiem - treba sa poradiť s predávajúcim personálom. Najjednoduchšou a pre každého nie veľmi príjemnou záležitosťou je zobrať gumenný zvon a pumpovať pokiaľ sa miesto neuvoľní.
Pokiaľ toto všetko zlíha treba sa obrátiť na firmy ktoré sa zaoberajú remeselnou činnosťou ako je KRTKOVANIE. Používajú takzvaného krtka - čiže hrubú ocelovú strunu ktorá sa točí okolo svojej osi a vybruje , je to najznámejší spôsob prepchávania kanalizačného potrubia. Ďalej máme aj prepchávanie tlakovou vodou - čiže hadica cez ktorú strieka voda cez malé otvorčeky pod obrovským tlakom ktorý roztrhá usadeninu v kanalizačnom potrubí.
Pod aj nad článkom máte uverejnený kontakt na osobu zaoberajúcu sa krtkovaním pre prípad , že by ste si nevedeli rady s vašim upchatýn odtokom.admin.
ČISTENIE KANALIZÁCIE, POTRUBÍ, KANALIZAČNÝCH ODPADOV

Kontakt na MAJSTRA KRTKA : 0905 825 342